Oto główna obsada serialu ”Dżentelmeni” Guy’a Ritchiego

}

Data: 7 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Do publicznej wiadomości podane zostały nazwiska aktorów, którzy wystąpią w serialu Dżentelmeni, produkcji inspirowanej hitowym filmem o tym samym tytule również w reżyserii Guy’a Ritchiego.

Angaże otrzymali:

  • Vinnie Jones jako Geoff Seacombe, dozorca,
  • Kaya Scodalerio jako Susie Glass, kobieta nadzorująca narkotykowy biznes Mickey’a Pearsona,
  • Giancarlo Esposito,
  • Daniel Ings jako Freddy, starszy brat Eddiego, mający pokaźny dług u bardzo niebezpiecznych ludzi,
  • Joely Richardson jako Lady Sabrina, matka Eddiego i Freddy’ego,
  • Peter Serafinowicz,
  • Theo James jako główny bohater Eddie Halstead.

Serialowi Dżentelmeni składać mają się z ośmiu odcinków. Ich akcja osadzona będzie w świecie znanym nam z pełnometrażowego filmu, jednak nie pojawią się te same postacie. Fabuła serii podąży za Eddie Halsteadem. Mężczyzna ten odziedziczył pokaźną posiadłość po zmarłym ojcu. Wkrótce odkrywa, że na jej terenie znajduje się narkotykowe imperium, którego właścicielem jest Mickey Pearson. Czy Eddie jako prosty żołnierz podoła tajemnicom brytyjskiego podziemia i przejmie kontrolę nad biznesem?

Poznajcie fabułę filmu z 2019 roku:

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się dzisiaj w Londynie. Ritchie stoi na czele produkcji, będąc twórcą, współscenarzystą i producentem wykonawczym oraz reżyserem dwóch pierwszych odcinków. Matthew Read jest współautorem scenariusza i producentem wykonawczym.

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin - Netflix zadowolony - będą kolejne sezony?

Źródło: Dark Horizons

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.