Osaczony – już wiosną na antenie Polsatu!

}

Data: 5 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

W wiosennej ramówce Polsatu czeka na nas niespodzianka. Pojawi się w niej bowiem nowy serial kryminalny z Leszkiem Lichotą w roli głównej. Osaczony jest pierwszym serialem premium, jaki powstał dla tej stacji.

Gwiazdą serialu jest Leszek Lichota, który wciela się w główną rolę. Jego akcja rozgrywać się będzie na osiedlu domków jednorodzinnych pod Warszawą. Michał, jeden z mieszkańców osiedla znajduje ciało sześcioletniego chłopca – syna sąsiadki. Śledztwo prowadzi detektyw Kron, który twierdzi, iż pierwszym podejrzanym zawsze jest ten kto znajduje ciało. Od tej chwili życie Michała staje się koszmarem. Media, sąsiedzi, a nawet żona uważają go za mordercę. Osaczony będzie próbował odnaleźć mordercę na własną rękę, a kryć może się on w każdym z osiedlowych domów.

Serial składać się ma tylko z sześciu odcinków. Prawdopodobnie jesienią bądź zimą trafi do Ipli, a wiosną zobaczymy go w TV.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Rick i Morty sezon 5. w HBO GO już od 21 czerwca

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.