w

Orphan Black powraca! Będzie nowy serial o klonach!

orphanblack 640x362

Oryginalny serial Orphan Black swoją emisję zakończył dwa lata temu, ale jak właśnie się okazało, stacja AMC planuje go odświeżyć, tym samym czeka nas powrót do skomplikowanego świata klonów.

Fabuła serialu opowiadała o samotnej kobiecie, której życie zmienia się w momencie samobójczej śmierci innej kobiety. Kobieta ta jest do niej łudząco podobna i dziewczyna postanawia przejąć jej tożsamość, tym samym wplątując się w śmiertelnie niebezpieczny spisek i odkrywając, że ona i samobójczyni to klony.

Nowa produkcja od AMC nie będzie ani spin-offem, rebootem czy kontynuacją. Będzie to całkowicie niezależna historia, ale osadzona w świecie znanym z Orphan Black. Studiem odpowiedzialnym za produkcję będzie Temple Street Productions. Na razie trwają poszukiwania scenarzysty.

Źródło: variety

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

netflix 150x150

Netflix stawia na interaktywność!

the chilling adventures of sabrina 150x150

Chilling Adventure of Sabrina sezon 2. – pojawił się nowy plakat