Orphan Black powraca! Będzie nowy serial o klonach!

}

Data: 13 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Oryginalny serial Orphan Black swoją emisję zakończył dwa lata temu, ale jak właśnie się okazało, stacja AMC planuje go odświeżyć, tym samym czeka nas powrót do skomplikowanego świata klonów.

Fabuła serialu opowiadała o samotnej kobiecie, której życie zmienia się w momencie samobójczej śmierci innej kobiety. Kobieta ta jest do niej łudząco podobna i dziewczyna postanawia przejąć jej tożsamość, tym samym wplątując się w śmiertelnie niebezpieczny spisek i odkrywając, że ona i samobójczyni to klony.

Nowa produkcja od AMC nie będzie ani spin-offem, rebootem czy kontynuacją. Będzie to całkowicie niezależna historia, ale osadzona w świecie znanym z Orphan Black. Studiem odpowiedzialnym za produkcję będzie Temple Street Productions. Na razie trwają poszukiwania scenarzysty.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Pierwsza zapowiedź 2. sezonu Wiedźmina!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.