Opowieść wigilijna – nadchodzi miniserial od BBC!

}

Data: 5 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja BBC wzięła się za kolejną adaptację klasycznej powieści Dickensa pt. Opowieść wigilijna. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun tejże produkcji. Zerknijcie i dajcie znać jak taka, dość mroczna wersja Wam się podoba.

W rolę doskonale wszystkim znanego skąpca – Ebenezera Scrooge’a, którego w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedzają trzy duchy i ukazują mu one przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, wciela się Guy Pearce. Za reżyserię odpowiada Steven Knight, a funkcję producenta objął Tom Hardy i Ridley Scott. W obsadzie znaleźli się także Andy Serkis, Charlotte Riley, Joe Alwyn, Stephen Graham, Vinette Robinson i Jason Flemyng.

opowiesc wigilijna

Nowa Opowieść wigilijna ma być miniserialem, który składał się będzie z trzech części. Jego premiera zapowiadana jest na grudzień br.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Klub Baby-Sitters jako serial od Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.