Opowieść podręcznej sezon 4. – premiera opóźniona, ale jest teaser!

}

Data: 25 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Premiera oczekiwanego czwartego sezonu serialu Opowieść podręcznej została opóźniona. Poprzez utrudnienia spowodowane koronawirusem nie uda się ukończyć prac w terminie, dlatego też zdecydowano się na zmianę daty premiery nowej serii. Wiadomość ta zawarta została w najnowszej zapowiedzi czwartego sezonu, którą zobaczyć możecie poniżej.

Opowieść podręcznej to popularny i dobrze oceniany serial Hulu, który w Polsce oglądać możemy na platformie HBO GO. Jego fabuła czerpie z powieści Margaret Atwood.

Fabuła rozgrywa się w totalitarnym i dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety nie posiadają żadnych praw i traktowane są jako reproduktorki. Trzeci sezon ukazał nam bunt przeciw Republice, do którego doprowadziła jedna z podręcznych June.

the handmaids tale elizabeth moss
The Handmaid’s Tale — „Unknown Caller” – Episode 305 — June and Serena grapple with the revelation that Luke is caring for Nichole in Canada, leading to an incident that will have far-reaching ramifications. Aunt Lydia (Ann Dowd) and June (Elisabeth Moss), shown. (Photo by: Sophie Giraud/Hulu)

Twórcą i scenarzystą serialu jest Bruce Miller. W jego obsadzie znajdują się m.in. Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel i Ann Dowd.

Czwarty sezon zamiast w tym, zadebiutuje dopiero w 2021 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Nagrody Emmy 2018 - nominacje

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Andrzej

    Super

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.