w

Opowieść podręcznej sezon 3. – premiera w Polsce już 6 czerwca na HBO GO!

opowiesc podrecznej sezon 3 3
hbo polska

Opowieść podręcznej to wyróżniony szeregiem nagród Emmy serial obyczajowy, który z najnowszym sezonem powróci już 6 czerwca. Jest on adaptacją powieści Margaret Atwood, a jego twórcą i scenarzystą jest Bruce Miller.

Serial ten to historia o życiu w dystopijnym świecie Republiki Gilead, totalitarnym społeczeństwie, które powstało na terenie Stanów Zjednoczonych. W obliczu katastrof ekologicznych i gwałtownego przyrostu naturalnego Gilead rządzony jest przez przedstawicieli fundamentalistycznego reżimu, który traktuje kobiety jak własność państwową.

opowiesc podrecznej sezon 3 1
HBO Polska

Trzeci sezon serialu składa się z 13 odcinków i skoncentruje się na tytułowej podręcznej June i jej buncie przeciwko Republice Gileadu, do którego kobieta trafia ponownie po tym, jak pod koniec drugiego sezonu, zrezygnowała z możliwości ucieczki ze swoim dzieckiem do Kanady. Teraz będzie musiała stawić czoła reżimowi i wielu przytłaczającym ją przeciwnościom losu. Zaskakujące spotkania, zdrady i podróż do przerażającego serca Gileadu zmuszają wszystkich bohaterów do działania.

opowiesc podrecznej sezon 3 2
HBO Polska

W serialu występują m.in. Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Max Minghella, Samira Wiley i Bradley Whitford.

Pierwszy sezon Opowieści podręcznej jest dostępny w HBO GO, a emisja drugiego rozpocznie się od 13 kwietnia.

Źródło: news prasowy za HBO Polska

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

american horror story 1984 logo1 150x150

American Horror Story sezon 9. – jest oficjalny tytuł oraz pierwsza zapowiedź!

chambers image 6 600x400 150x150

Chambers – pierwszy zwiastun horroru z Umą Thurman!