Opowieść podręcznej powraca! Zobacz teaser 5. sezonu

}

Data: 15 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu opublikowała pierwszy materiał filmowy promujący oczekiwany piąty sezon swojego hitowego serialu jakim jest Opowieść podręcznej. Poznaliśmy także datę premiery tej serii.

Premiera nowych epizodów już 14 września. Poniższe wideo ukazuje następstwa finału czwartego sezonu, w którym to June dokonała zemsty na Fredzie, a teraz prawdopodobnie stanie naprzeciw Sereny, która może wykorzystać śmierć Freda, aby zwiększyć swoje wpływy w Kanadzie.

Fabuła serialu opiera się na powieści Margaret Atwood. Akcja rozgrywa się  w totalitarnym i dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety nie posiadają żadnych praw i traktowane są jako reproduktorki. W 4. sezonie June kontynuowała swoją walkę o wolność, walcząc o nią także dla swojej córki.

W głównej roli powraca Elisabeth Moss.

Źródło: Hulu

ZOBACZ TEŻ  Premiery i kontynuacje w czerwcu na kanałach HBO!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.