Opowieść podręcznej – mocna akcja Showmax promująca serial

8 czerwca 2018 | Newsy

j

Wczoraj w sieci, na kanale Showmax Polska pojawiło się bardzo mocne wideo, na którym Weronika Rosati, Hanna Lis i Małgorzata Rozenek-Majdan czytają internetowe hejty na swój temat.

Kobiety nie godzą się na taką przemoc. Przemoc słowną. Wideo jednocześnie promuje walkę kobiet (jak w Opowieści Podręcznej) oraz zbiera środki dla Centrum Prawa Kobiet (każde udostępnienie to 1 zł dla fundacji).

Nie da się ukryć, że wideo jest mocne i daje do myślenia. A czy rzeczywiście nawiązuje do serialu? Odpowiedź pozostawiamy widzom.

Za akcję odpowiedzialna jest agencja Digital Kingdom.

Ostatnio Showmax ma więcej odważnych akcji na temat tego serialu. Na SHOWROOM można zobaczyć kolekcję Ostatnia Kolekcja – związaną z Opowieścią Podręcznej:

18742 l2

 

ZOBACZ TEŻ  Opowieść podręcznej – sezon 3. – Pierwsze wrażenia

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram