Opowieść podręcznej – finałowa zapowiedź 4. sezonu!

}

Data: 27 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu przed jutrzejszą premierą czwartego sezonu serialu Opowieść podręcznej opublikowała finałową zapowiedź tejże produkcji. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Wideo jest krótkie, ale daje dość dużą dawkę informacji co do przyszłości June. Widzimy ją na sali sądowej przemawiajacą przed radą. Scena ta zapowiada potencjalną przyszłość June poza Gilead i jej rolę w upadku totalitarnego rządu.

Czwarty sezon Opowieści podręcznej składa się z dziesięciu epizodów. Jego premiera już jutro, tj. 28 kwietnia 2021 roku.

Fabuła serialu opiera się na powieści Margaret Atwood. Akcja rozgrywa się  w totalitarnym i dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety nie posiadają żadnych praw i traktowane są jako reproduktorki. W 4. sezonie June będzie kontynuować swoją walkę o wolność, a ma większa motywację, bowiem walczy też dla swojej córki. Ryzyko jednak jakie podejmie i dążenie do sprawiedliwości i zemsty może ją pochłonąć i zniszczyć to co najbardziej kocha…

W głównej roli powraca oczywiście rewelacyjna Elisabeh Moss. Warto przypomnieć, iż pod koniec ubiegłego roku produkcja ta otrzymała już odnowienie na 5. sezon.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seks w wielkim mieście doczeka się swojej kontynuacji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.