Only Murders in the Building – Selena Gomez dołącza do obsady nowego serialu od Hulu

10 sierpnia 2020 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media młoda aktorka, która swoją karierę zaczęła w Disney Channel w serialu Czarodzieje z Waverly Place, teraz dołącza do obsady serialu od Hulu noszącego tytuł Only Murders in the Building.

Za tą komediową produkcję odpowiada Steve Martin i John Hoffman. Jej fabuła podąża za trójką nieznajomych (w tej roli Gomez, Steve Martin i Martin Short) mających obsesję na punkcie na punkcie prawdziwych zbrodni. Niespodziewanie zostają wcianięci w jedną z takich kryminalnych intryg, gdzie zaczyna grozić im niebezpieczeństwo.

Selena Gomez jest także producentką wykonawczą serialu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Only Murders in the Building – Selena Gomez w zwiastunie komediowej serii od Hulu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy