Only Murders in the Building powraca z 2. sezonem – zobacz zwiastun

}

Data: 18 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Udana kryminalna komedia Hulu Only Murders in the Building szybko doczekała się drugiego sezonu. Jego premiera już w czerwcu, a teraz możecie zapoznać się z pierwszą zapowiedzią.

W rolach głównych powracają Steve Martin, Selena Gomez i Martin Short. Portretują oni niecodzienne trio – Charlesa, Olivera i Mabel, amatorów detektywów, będących wielbicielami prawdziwych zbrodni. Pewnego dnia zostają wciągnięci w jedną ze spraw. W ich ekskluzywnym apartamentowcu na Upper West Side dochodzi do makabrycznej śmierci. Trio podejrzewa morderstwo. Wykorzystując swoje zainteresowania i wiedzę postanawiają znaleźć mordercę. Okazuje się, że budynek skrywa dawne tajemnice, a zabójca cały czas może być obok nich.

W drugim sezonie trójka głównych bohaterów będzie chciała zdemaskować zabójcę Bunny’ego Folgera. Jednak w wyniku niefortunnych zbiegów okoliczności, cała trójka zostaje publicznie zamieszana w zabójstwo mężczyzny i teraz wszyscy myślą, że to oni popełnili morderstwo. Stają się także bohaterami podcastu. Teraz nie zostało im nic jak tylko oczyścić się z zarzutów.

Gościnnie w drugiej serii wystąpią Amy Schumer i Shirley MacLaine. Jej premiera 28 czerwca.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Opowieść podręcznej - estetyzacja dystopijnego świata na przykładzie serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.