Only Murders in the Building odnowione na 2. sezon

}

Data: 15 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Nowy komediowy serial Hulu Only Murders in the Building, który z pierwszą połową sezonu zadebiutował na platformie pod koniec sierpnia, okazał się hitem i już otrzymał odnowienie na drugi sezon.

Produkcja zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji. Krytycy chwalą go za nowe podejście do gatunku kryminału i za występy aktorów należących do głównej obsady tj. Steve’a Martina, Seleny Gomez i Martina Shorta.

Portretują oni niecodzienne trio – Charlesa, Olivera i Mabel, amatrów detektywów, będących wielbicielami prawdziwych zbrodni. Pewnego dnia zostają wciągnięci w jedną ze spraw. W ich ekskluzywnym apartamentowcu na Upper West Side dochodzi do makabrycznej śmierci. Trio podejrzewa morderstwo. Wykorzystując swoje zainteresowania i wiedzę postanawiają znaleźć mordercę. Okazuje się, że budynek skrywa dawne tajemnice, a zabójca cały czas może być obok nich. Czy rozszyfrują pojawiające się wskazówki zanim będzie za późno?

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wojownik odnowiony na 3. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.