On My Block – zwiastun finałowego sezonu

}

Data: 21 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zapowiedź oczekiwanego czwartego sezonu młodzieżowego serialu On My Block, za który odpowiadają Lauren Iungerich, Eddie Gonzalez i Jeremy Haft.

On My Block to serial poruszający dość trudny temat jakim jest przemoc, do której codziennie dochodzi w cieszącej się złą sławą dzielnicy Los Angeles. To właśnie tam żyje grupa nastoletnich przyjaciół, której losy śledzimy w tejże produkcji. Czwórka zabawnych, inteligentnych i cwanych nastolatków szykuje się do rozpoczęcia liceum – to będzie wielki test ich przyjaźni.

Akcja czwartego sezonu zostanie przeniesiona dwa lata do przodu. Ceasr, Monse, Ruby i Jamal poszli swoimi drogami, kiedy jednak pewien ich wspólny sekret wyjdzie na jaw, szybko odkryją, iż nie można uciec przed przełością i aby przetrwać, należy trzymać się razem.

W serialu występują Diego Tinoco jako Cesar Diaz, Sierra Capri jako Monse Finnie, Jason Genao jako Ruby Martinez, Brett Gray jako Jamal Turner, Jessica Marie Garcia jako Jasmine i Julio Macia jako Oscar.

On My Block z finałowym sezonem powróci już 4 października. Czwarty sezon składa się z 10 epizodów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cudotwórcy – oficjalna zapowiedź 3. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.