On My Block sezon 2. – jest zwiastun i data premiery serialu!

}

Data: 8 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował klip promujący drugi sezon serialu On My Block. Znana jest także data jego premiery. Produkcja w serwisie Netflix zadebiutuje już 29 marca.

On My Block to serial poruszający dość trudny temat jakim jest przemoc, do której codziennie dochodzi w cieszącej się złą sławą dzielnicy Los Angeles. To właśnie tam żyje grupa nastoletnich przyjaciół, której losy śledzimy w tejże produkcji.

Finałowy odcinek pierwszego sezonu zakończył się dość zagadkowo i widzowie zostali z wielkim poczuciem niepewności co do losów Ruby’ego. Powyższy klip zdradza nam co nieco odnośnie tego tematu. Widzimy chłopaka leżącego w trumnie, wygląda jakby nie żył, a jednak w kulminacyjnym momencie jego oczy się otwierają…

W obsadzie serialu znajdują się Diego Tinoco, Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray, Jessica Marie Garcia i Ronni Hawk. Lauren Lungerich, Eddie Gonzalez i Jeremy Haft to twórcy i producenci serialu. Na Netflixie obecnie dostępny jest cały pierwszy sezon.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Detektyw sezon 3. – promo 4. odcinka

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.