On My Block doczeka się swojego spin-offa!

29 września 2021 | Newsy

W przyszły poniedziałek, tj. 4 października na platformie Netflix zadebiutuje czwarty i zarazem finałowy sezon uwielbianego przez fanów serialu On My Block. Nie będzie to jednak koniec tej historii, bowiem włodarze serwisu ogłosili powstanie spin-offa. Produkcja nosić ma tytuł Freeridge.

Freeridge skupiać ma się bardziej na kobietach i ich losach w nieciekawej dzielnicy Los Angeles. Poznamy nową grupę przyjaciół, którzy przeżyją niezapomnianą przygodę swojego życia, a to wszystko za sprawą pewnej śmiertelnej klątwy, która mogła zostać przez nie przebudzona.

Za spin-off odpowiedzą twórcy oryginalnej serii, tj. Lauren Iungerich, Eddie Gonzalez i Jeremy Haft.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  V-Wars – Ian Somerhalder na pierwszych zdjęciach z serialu! Jest także data premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram