Oficjalny zwiastun serialu Joe vs. Carole

}

Data: 4 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Po teaserze przyszedł czas na pełną zapowiedź. Peacock opublikował zwiastun swojego limitowanego serialu Joe vs. Carole. Wideo daje nam lekki pogląd na to co są w stanie zrobić dwie osoby, tylko po to, by się nawzajem poniżyć.

W przeciwieństwie do dokumentalnej serii Netflix Król tygrysów, która rozsławiła postacie Joe i Carole na cały świat, produkcja Peacock skupi się na Carole Baskin. To entuzjastka wielkich kotów, która dowiaduje się, że Joe Exotic hoduje te zwierzęta i wykorzystuje je dla zysku. Postanawia zamknąć jego przedsięwzięcie wywołując wielką rywalizację, która ma niezbyt ciekawe skutki. Carole ma własną burzliwą przeszłość, która wychodzi na wierzch. Joe wtedy nie cofnie się przed niczym, by ujawnić wielką hipokryzję Carole.

Fabuła serialu opiera się na podcaście autorstwa Roberta Moora. W rolach głównych występują John Cameron Mitchell, Kate McKinnon, Kyle MacLachlan, Brian Van Holt, Sam Keeley, Nat Wolf, Marlo Kelly, William Fichtner, Dean Winters i David Wenham.

Premiera Joe vs. Carole 3 marca 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  WandaVision otrzyma spin-off!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.