Oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu Hanna

}

Data: 11 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video opublikował pełną zapowiedź nadchodzącego trzeciego, finałowego sezonu serialu Hanna. Produkcja z nowymi odcinkami powróci już 24 listopada 2021 roku.

Hanna to 16-latka o sile i sprawności żołnierza, która stara się odkryć prawdę o sobie. Nie zna innego życia niż to z ojcem w leśnej dziczy. Ojciec, były agent CIA wychowuje ją tak, aby była w stanie poradzić sobie z większymi i silniejszymi od niej przeciwnikami. Jednym słowem ma być zabójcą idealnym. Musi uciekać przed agentką CIA Marissą, która nieustannie próbuje ją schwytać. Umykając im Hanna powoli odkrywa prawdę o sobie.

Sezon trzeci ukaże nad dalsze losy młodej kobiety wyszkolonej przez agencję Utrax na nieustraszonego zabójcę. Teraz Hanna wraz z Marissą Wiegler, byłą przeciwniczką, stara się zniszczyć agencję od środka. Kobiety zmusiły do pomocy im wysokiego ranga agenta Utrax – Johna Carmichaela, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, bowiem niektórzy zaczynają podejrzewać spisek. Wraz z zbliżaniem się do celu, Hanna odkrywa prawdziwą moc stojącą za Utraxem, która stoi pomiędzy nią a wolnością.

Za serial odpowiada David Farr. W obsadzie finałowego sezonu powracają Esmé Creed-Miles, Mireille Enos, Dermot Mulroney i Adam Bessa. Ray Liotta dołącza do obsady jako wojskowy i były agent wywiady Gordon Evans.

Poniżej plakat promujący finałowy sezon.

hanna2
fot. amazon

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hanna – nowy zwiastun od Amazona!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.