Oficjalny zwiastun 2. części 4. sezonu Stranger Things

}

Data: 21 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Tym razem może się nam nie udać. Epicki dwuczęściowy finał Stranger Things 4 już 1 lipca. Zobaczcie oficjalny zwiastun! Będzie się działo.

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a stawianie czoła zawiłościom licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Dwa ostatnie odcinki tej serii to pełnometrażowe produkcje. Ósmy odcinek liczy 1 godzinę i 25 minut, a odcinek finałowy 2 godziny 20 minut.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Samantha Morton powraca w Tales of the Walking Dead

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.