Oficjalnie! Loki dostaje 2. sezon!

15 lipca 2021 | Newsy

Fani Lokiego mogą zacierać ręce z radości. Wczoraj wyemitowany został finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu o nordyckim bogu psot, a już wiemy, iż Tom Hiddleston z pewnością ponownie wcieli się w tą postać.

Disney+ odnowienie ogłosił w dość nietypowy sposób. W połowie napisów końcowych umieścił informację, iż Loki powróci w 2 sezonie. Napis o powrocie znajdował się na aktach sprawy Lokiego.

Loki znajduje się w alternatywnym świecie, w którym dzięki wykradzionemu Tesseractowi podróżuje przez różne czasy. Naraża się tym organizacji Time Variance Authority. Musi z nią współpracować, aby naprawić załamaną przez siebie rzeczywistość.

O fabule drugiej serii jeszcze nic nie wiadomo.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Loki zawita do Simpsonów! Disney+ zapowiada odcinek specjalny

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy