Oficjalna zapowiedź 2. sezonu ”Alice in Borderland”

}

Data: 5 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Czy jeśli przejdziemy wszystkie gry, wrócimy do prawdziwego świata? Aby się o tym przekonać musicie obejrzeć drugi sezon Alice in Borderland. Jego premiera za dwa tygodnie, a na razie zadowulcie się pełnym zwiastunem jaki opublikował Netflix.

Dramat o walce o przetrwanie w reżyserii Shinsukego Sato, z Kento Yamazakim i Tao Tsuchiyą w rolach głównych, okazał się wielkim światowym hitem – trafił do Top 10 seriali w ponad 70 krajach. Teraz widzowie wreszcie doczekali się jego kontynuacji! Ta szalenie popularna produkcja, która zadziwiła świat, powraca z nową porcją wrażeń i emocji!

Arisu (Kento Yamazaki) i Usagi (Tao Tsuchiya) próbują wyjaśnić tajemnice krainy Borderland, by wrócić do prawdziwego świata. W miejscu, które ich zdaniem skrywa wszystkie odpowiedzi, spotykają sojuszników, wrogów i osobę stojącą za każdą z gier. Arisu i inni podejmują wyzwania, które skalą i trudnością przewyższają te z pierwszego sezonu. Pozostały im wprawdzie tylko gry waleta, królowej i króla, ale czy uda im się zebrać te karty i wrócić do rzeczywistości?

Drugi sezon serialu Alice in Borderland będzie miał światową premierę 22 grudnia.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Animacja o jajku – oto nowa propozycja Netflixa: Gudetama: Przygoda z jajem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.