Odwróceni: Ojcowie i córki – premiera jeszcze w tym miesiącu!

}

Data: 18 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Odwróceni: Ojcowie i córki to kontynuacja kultowego już serialu Odwróceni z 2007 roku. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się już 25 lutego o godzinie 21:30 na antenie TVN.

Zobaczymy dalszy ciąg losów byłego już gangstera Blachy i emerytowanego policjanta Pawła Sikory. Wydarzenia w kontynuacji rozgrywają się kilkanaście lat później. Oboje nie utrzymują już ze sobą kontaktu, mają szczęśliwe rodziny i wiodą spokojne życie. Blacha został biznesmenem, wydał kilka książek i zbija fortunę na swojej złej sławie, a jego córka ukończyła prawo. Z kolei córka Sikory została policjantką. Wydawać by się mogło, że wszystko się ułożyło, jednak niespodziewanie nierozwiązane sprawy z przeszłości wracają do bohaterów. Dochodzi do serii brutalnych morderstw, które prowadzi Lidka, a mogą mieć one związek z przeszłością jej taty i Blachy. Dawni znajomi znów muszą współpracować, aby przeżyć, a co najważniejsze ochronić swoje dorosłe już dzieci.

5c5960a0efe7a osize1068x623q71h8f3b18

W serialu ponownie wystąpią m.in. Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowka, Wojciech Zieliński, Andrzej Grabowski i Olaf Lubaszenko. Do obsady dołączyli również aktorzy młodego pokolenia: Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i Bartosz Bielenia.

Reżyserem kontynuacji jest Michał Gazda, odpowiedzialny za pierwowzór oraz Jan Holoubek. Natomiast za pomysł i scenariusz odpowiadają Artur Kowalewski, Dariusz Suska i Wojciech Zimiński.

Źródło: tvn

ZOBACZ TEŻ  Dziedzictwo Jowisza – z komiksu na ekran. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z tej serialowej produkcji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.