Odrodzona Punky Brewster anulowana po jednym sezonie

22 sierpnia 2021 | Newsy

W lutym tego roku na Peacock zadebiutował serial Punky Brewster, będący swoistą kontynuacją serialu emitowanego w latach 80 XX wieku. Produkcja najwidoczniej jednak niezbyt się przyjęła, bowiem serwis postanowił anulować ją po jednym sezonie.

Po latach do roli powróciła Soleil Moon Frye, która teraz już jako dorosła kobieta boryka się z byciem samotną matką trójki dzieci. Próbuje poukładać sobie życie od nowa po rozstaniu z mężem. Pomaga jej w tym spotkana dziewczynka, która bardzo przypomina jej dawną ją.

Do swojej roli powróciła także Cherie Johnson jako najlepsza przyjaciółka głównej bohaterki.

Odrodzony serial liczy dziesięć półgodzinnych odcinków. Żałujecie, że to koniec nowych przygód tytułowej bohaterki?

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Polsat – jesienią na łamach stacji pojawią się aż trzy nowe seriale!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram