Obsesja Eve sezon 2. – wydano finałowy zwiastun!

}

Data: 28 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Premiera nowego sezonu Obsesji Eve już 7 kwietnia i z tej okazji BBC America opublikowała ostatni zwiastun przepełniony aurą napięcia, tym samym podsycając naszą ciekawość.

Serial opiera się na szpiegowskich opowiadaniach Luke’a Jennings’a i opowiada historię dwóch kobiet. Eve, to agentka pracująca za biurkiem, która marzy o zostaniu szpiegiem. Pewnego dnia jej marzenia się spełnia. Dostaje za zadanie wyśledzenie Villanelle, psychopatycznej i pozbawionej jakiegokolwiek lęku morderczyni. W tym momencie obie kobiety rozpoczynają niezwykłą grę w kotka i myszkę, dostając prawdziwej obsesji na swoim punkcie.

W rolach głównych występują Sandra Oh (Eve) i Jodie Comer (Villanelle). Za reżyserię i produkcję odpowiadają Damon Thomas, Lisa Bruhlmann i Francesca Gregorini.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Wielkie Kłamstewka - kolejne aktorki podpisały kontrakty na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.