Przeczytano:

Obsesja Eve – 4. sezon finałowym, ale jest szansa na spin-offy

17 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacje AMC Networks i BBC America, odpowiedzialne za uznany przez krytyków serial Obsesja Eve zdecydowały, iż produkcja oficjalnie zakończy się wraz z czwartym sezonem.

Produkcja finałowego ośmioodcinkowego sezonu rozpocząć ma się latem tego roku. Jeśli nie będzie kolejnych niespodziewanych opóźnień, to jego premiery powinniśmy spodziewać się w połowie 2022 roku.

To jednak nie jedyna wiadomość dotycząca tej serii. AMC wraz z Sid Gentle Films kontynuuje rozmowy dotyczące szeregu potencjalnych spin-offów. Jak na razie są to bardzo wstępne rozmowy i nie wiadomo jeszcze czy coś z któregokolwiek z omawianych projektów uda się zrealizować.

Obsesja Eve opiera się na powieściach Luke’a Jenningsa. Główne bohaterki to dwie kobiety Eve i Villanelle. Pierwsza z nich to agentka MI6, znudzona swoją pracą za biurkiem, bowiem jej marzeniem było zostać szpiegiem. Pewnego dnia jej marzenie się spełnia. Dostaje zadanie wyśledzenia Villanelle, psychopatycznej morderczyni. Od tej pory rozpoczyna się epicka gra w kotka i myszkę, w której uczestniczą dwie niezwykle inteligentne i zaciekłe kobiety.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również