Obsadzono nowego Johna Constantine!

}

Data: 21 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media powstający dla HBO Max serial o Johnie Constantine jest już na etapie kompletowania obsady. Co najważniejsze castingi wyłoniły aktora, który wcieli się w głównego bohatera.

Role po Keanu Reevesie, który w Constantine’a wcielił się w filmie z 2005 przejmie Sope Dirisu, aktor znany m.in. z serialu Humans i Gangi Londynu.

Serial HBO Max jest częścią powstającej dla HBO serii Justice League Dark, za produkcję której odpowiada J.J. Abrams. Constantine nie ma być jedynym projektem należącym do tego uniwersum. W planach są inne filmy i seriale, które poświęcone zostaną odrębnym wywodzącym się z komiksów bohaterom.

Scenariusz do serialu pisze Guy Bolton. Jak zapowiada produkcji tej będzie bliżej do horroru. Zbada ona elementy grozy zawarte w komiksie. Bolton chce bardziej skupić się właśnie na tym, aniżeli na aspektach religijnych.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Titans powrócą z 3. sezonem już latem tego roku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.