Obi-Wan – Liam Neeson chętnie powróciłby do roli Qui-Gona

}

Data: 14 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Disney+ pracuje nad serialowym projektem o Obi-Wan Kenobim. Do swojej roli powraca Ewan McGregor oraz Hayden Christensen, który ponownie wcieli się w Anakina Skywalkera. Jednak możliwe, iż w serialu zobaczymy także trzeciego aktora Liama Neesona.

Jak na razie aktor ten nie otrzymał żadnych propozycji angażowych od twórców serialu, jednak jak sam twierdzi bardzo chętnie wróciłby do tej roli, gdyby tylko miał taką okazję. Liam Neeson wcielił się w części I Gwiezdnych wojen w mistrza Jedi Qui-Gon Jinna.

Akcja serialu rozegra się w czasach pomiędzy III a IV epizodem Gwiezdnych wojen, a dokładnie osiem lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. W końcówce tej części byliśmy świadkami, jak Obi-Wan ukrywa małego Luke’a Skywalkera u jego wujostwa na planecie Tatooine. Nic więcej o tym w jakim kierunku pójdzie fabuła produkcji nie wiadomo.

Chcielibyście ponownie zobaczyć Neesona w tej roli?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Obi-Wan Kenobi – wiemy kto wyreżyseruje serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.