w

Obi-Wan – Liam Neeson chętnie powróciłby do roli Qui-Gona

7bb7c7cca1a565353d8501a57ffc2e1726bc1bec

Platforma Disney+ pracuje nad serialowym projektem o Obi-Wan Kenobim. Do swojej roli powraca Ewan McGregor oraz Hayden Christensen, który ponownie wcieli się w Anakina Skywalkera. Jednak możliwe, iż w serialu zobaczymy także trzeciego aktora Liama Neesona.

Jak na razie aktor ten nie otrzymał żadnych propozycji angażowych od twórców serialu, jednak jak sam twierdzi bardzo chętnie wróciłby do tej roli, gdyby tylko miał taką okazję. Liam Neeson wcielił się w części I Gwiezdnych wojen w mistrza Jedi Qui-Gon Jinna.

Akcja serialu rozegra się w czasach pomiędzy III a IV epizodem Gwiezdnych wojen, a dokładnie osiem lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. W końcówce tej części byliśmy świadkami, jak Obi-Wan ukrywa małego Luke’a Skywalkera u jego wujostwa na planecie Tatooine. Nic więcej o tym w jakim kierunku pójdzie fabuła produkcji nie wiadomo.

Chcielibyście ponownie zobaczyć Neesona w tej roli?

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

000az4pv1ksb73sr c122 f4

Z miłości do dziecka – nowa telenowela zmierza na TV4

matthew true detective e1610553033144

Serial Redeemer nie powstanie – Matthew McConaughey zrezygnował z roli