Przeczytano:

Obi-Wan Kenobi już niedługo ruszy z produkcją!

11 09 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Jak wiadomo platforma Disney+ planuje limitowaną serię opowiadającą o Obim-Wan Kenobim. Ewan McGregor wcielający się ponownie w tytułową postać zdradził na kiedy planowane jest rozpoczęcie zdjęć.

Prace na planie rozpocząć mają się wiosną 2021 roku. Podczas wywiadu McGregor wyraził wielkie podekscytowanie tym projektem i wie, że wszystko wyjdzie świetnie.

Akcja serialu rozegra się w czasach pomiędzy III a IV epizodem Gwiezdnych wojen, a dokładnie osiem lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. W końcówce tej części byliśmy świadkami, jak Obi-Wan ukrywa małego Luke’a Skywalkera u jego wujostwa na planecie Tatooine. Nic więcej o tym w jakim kierunku pójdzie fabuła produkcji nie wiadomo.

Za reżyserię serialu odpowie Deborah Chow, która będzie pełnić także funkcję producenta wykonawczego.

Planowana premiera na koniec 2021 roku, ale patrząc po tym, iż zdjęcia zaczną się dopiero na wiosnę, to z pewnością zostanie ona przesunięta, bowiem pierwotnie ekipa wejść na plan miała latem tego roku. Celuje się w wiosnę 2022 roku.

Źródło: slashfilm

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również