Obcy – Noah Hawley zdradza szczegóły serialu

2 lipca 2021 | Newsy

Noah Hawley pracuje nad serialem, którego akcja rozgrywać ma się w uniwersum Obcego. Produkcja powstaje dla stacji FX. W trakcie jednego z ostatnich wywiadów Hawley zdradził nieco szczegółów odnośnie tego projektu.

Serial nie będzie opowiadał o Ripley. Według Hawleya historia tej kobiety, jednej z najważniejszych bohaterek kina została już opowiedziana od początku do końca i nie ma czego tu ruszac i rozgrzebywać.

Akcja rozgrywać ma się na Ziemi, w miejscu, gdzie ksenomorfów nie ogranicza przestrzeń, jak miało to miejsce w filmach o nich. Produkcja poruszy także problem nierówności społecznych i tego jak ludzie nie potrafią wspierać się nawzajem, a najważniejszym dla nich są pieniądze.

Hawley dodał, iż pracuje obecnie nad dwoma scenariuszami. Prace na planie na rozpocząć mogą się przyszłej wiosny, a to ze względu na poziom efektów specjalnych, w które trzeba włożyć mnóstwo pracy.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Sky Rojo – poznaj obsadę nowego serialu twórców Domu z papieru

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram