Obcy jeszcze nie umarł. Będą 2 seriale o przybyszu z kosmosu?

}

Data: 14 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

W sieci za sprawą portalu HN Entertainment krąży informacja o tym, iż uniwersum obcego zostanie przeniesione na telewizyjny ekran, a legendarny kosmita wystąpi w aż dwóch produkcjach.

Portal ten już w zeszłym roku donosił, iż powstanie aktorski serial o Obcym, a teraz potwierdza tą informację dodając jeszcze, że zamiast jednego powstaną dwa seriale, a przy jednej z tych produkcji pracował będzie sam Ridley Scott jako producent. Oba seriale mają powstać pod rządami Disneya, a jeden z nich konkretnie na potrzeby platformy Hulu, której to Disney jest współwłaścicielem.

Jak widać dla filmowców historia o krwiożerczym Xenomorphie nie została jeszcze wyczerpana i mają oni dużo pomysłów w tym temacie, aby zapełnić aż dwie produkcje. Być może przeniesienie tej historii na mały ekran zapewni utrzymanie serii przy życiu, bowiem kinowe wersje już nie odnoszą tak spektakularnych sukcesów jak na początku, a serial będzie miał okazję na większe rozwinięcie niektórych wątków i postaci.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Twórca Ricka i Morty'ego pracuje nad nowym serialem animowanym

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.