Nowy zwiastun serialu Peacock MacGruber

}

Data: 7 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Peacock opublikował nową zapowiedź serialu MacGruber. To ośmioodcinkowa produkcja będąca kontynuacją kultowej komedii z 2010 roku.

Po ponad 10-letniej odsiadce MacGruber, bohater Ameryki i niezwykły patriota zostaje wreszcie wypuszczony na wolność. Po wyjściu z więzienia ma jeden cel – znaleźć złoczyńcę ze swojej przeszłości Enosa Queetha. Aby tego dokonać na nowo zbiera swoją drużynę, w skład której wchodzi Vicki St. Elmo i Dixon Piper.

W obsadzie powróciła część aktorów z filmowej serii – Will Forte, Kristen Wiig, Ryan Phillipe. Partnerują im Sam Elliott, Laurence Fishburne, Billy Zane jako Enos Queeth, Joseph Lee Anderson i Timothy V. Murphy. Forte oprócz wcielenia się w główną rolę, odpowiada także scenariusz. Reżyserami są John Solomon i Jorma Taccone.

Premiera serialu MacGruber już 16 grudnia 2021 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Mayans MC – FX odnawia serial na 3. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.