Nowy zwiastun Pretty Little Liars: Original Sin

}

Data: 6 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma HBO Max, dla której powstaje spin-off popularnej produkcji dla nastolatków Pretty Little Liars, opublikowała pełny zwiastun Pretty Little Liars: Original Sin.

Akcja serialu toczy się w miasteczku Millwood 20 lat po wydarzeniach z oryginalnej serii. W czasach współczesnych, grupę nastolatek dręczy nieznany napastnik i zmusza je do płacenia za grzechy ich rodziców, które ci popełnili dwie dekady temu. Serial jest zabarwionym nutką horroru mrocznym dramatem o dojrzewaniu. Znajdujemy się w nim daleko od znanego widzom Rosewood, jednak akcja toczy się w podobnym mieście i dotyczy nowej generacji Little Liars.

Poniższa zapowiedź daje nam możliwość zapoznania się z nową generacją Liars, która dręczona jest przez przerażającego zamaskowanego napastnika. Produkcja ta klimatem znacznie odbiega od oryginału. Blisko jej do horroru.

Reboot opiera swoją fabułę na popularnej serii książek autorstwa Sary Shepard. Napisali i wyprodukowali go twórcy Riverdale – Roberto Aguirre-Sacasa i Lindsay Calhoon Bring. W głównej obsadzie znajdują się Bailee Madison, Chandler Kinney, Zaria, Malia Pyles, and Maia Reficco.

Premiera pierwszego 10-odcinkowego sezonu Pretty Little Liars: Original Sin już 28 lipca.

Źródło: HBO Max

ZOBACZ TEŻ  Pierwsze odcinki serialu Schody już dostępne w HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.