Nowy zwiastun finałowego sezonu serialu Zagubieni w kosmosie

}

Data: 11 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował nową zapowiedź trzeciego i zarazem ostatniego sezonu serialu Zagubieni w kosmosie. Produkcja z nowymi odcinkami powróci już 1 grudnia 2021 roku.

W pełnym akcji sezonie finałowym Robinsonowie muszą wykazać się nieziemską wolą przetrwania, aby połączyć siły i uchronić Alfa Centauri przed inwazją robotów.

Akcja serialu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, na 30 lat do przodu. Rodzina Robinsonów zostaje wybrana do opuszczenia Ziemi w celu skolonizowania kosmosu. Jednak w drodze na planetę przeznaczenia dochodzi do komplikacji i rozbitkowie lądują na nieznanej ziemi. Od teraz muszą walczyć o przetrwanie. Najmłodszy z rodziny, Will nawiązuje niezwykłą i zaskakującą więź z robotem-kosmitą zamieszkującym ową planetę.

W obsadzie powracają Toby Stephens jako John Robinson, Molly Parker jako Maureen Robinson, Taylor Russell jako Judy, Mina Sundwall jako Penny i Max Jenkins jako Will.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Zagubieni w kosmosie sezon 2. - finałowy zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.