pamiętniki wampirów Young adult

Nowy serial z Niną Dobrev

14 marca 2018 | Newsy

j

Gwiazda Pamiętników wampirów wystąpi w nowej produkcji. Gdy aktorka odchodziła z popularnego serialu o krwiopijcach, miała zdecydować się na karierę w filmie. Jednak po kilku nieudanych kinowych tytułach wraca do telewizji.

Nina Dobrev zagra główną rolę w serialu komediowym stacji CBS, czyli Fam. Jego twórczynią jest Corinne Kingsbury, a reżyserem pilota – Scott Ellis.

Fam ma opowiadać o Clem, której siostra decyduje się zamieszkać razem z nią i jej narzeczonym. Dziewczyna ucieka od ojca – wraka człowieka i jego problemów. W centrum fabuły znajdzie się kłamstwo – Clem powiedziała wszystkim, że jej ojciec nie żyje. Pojawienie się siostry zagraża jej związkowi i relacjom z innymi ludźmi.

ZOBACZ TEŻ  Czarna Domena – poznaj ciemną stronę sieci. Nowy dokument od Canal +!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram