pixel

Przeczytano:

Nowy serial dokumentalny od Netflixa oparty na książce Papieża Franciszka

17 12 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix zapowiada nowy serial dokumentalny, który opierać będzie się na książce Papieża Franciszka pt. Dzielenie się mądrością czasu.

Nowy serial Netflix to urzekająca opowieść o starszych osobach i ich przeżyciach.  O skrywanych przez nich skarbach, które dzięki opowieściom młodego pokolenia mogą zostać odkryte na nowo. Seniorzy z całego świata – zarówno kobiety jak i mężczyźni, wszyscy 70+ – będą przekazywać swoje niezwykłe historie młodym, utalentowanym filmowcom. Wszystko podczas wyjątkowych, wspólnych podróży.

Miłość, walka, praca, marzenia. To kwestie, które łączą nas wszystkich, bez względu na rok urodzenia. W serialu dokumentalnym Netflix starsi ludzie – bohaterowie z różnych zakątków świata, reprezentanci różnych grup etnicznych, środowisk społeczno-ekonomicznych i religii – czerpiąc z osobistych doświadczeń opowiedzą o tym, co definiuje ich istnienie. 

Serial dokumentalny autorstwa Simony Ercolani jest produkowany przez studio Stand By Me, partnera Asacha Media Group. Produkcja będzie dostępna na całym świecie na Netflix w 2021 roku.

Źródło: Netflix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również