Nowy klip promujący Ms. Marvel

}

Data: 21 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Już niedługo na Disney+ pojawi nowy serial Marvela Ms. Marvel. W ramach promocji Marvel Studios udostępniło pełen akcji klip promujący produkcję.

Poniższe wideo daje nam pierwsze spojrzenie na to jak Kamala Khan ratuje ludzi. Widzimy także to jak dzięki tajemniczej bransoletce zdobyła swoje moce.

Ms. Marvel opowie o przygodach Kamali Khan. To nastolatka pakistańskiego pochodzenia mieszkająca w Ameryce, która posiada moc zmieniania kształtu swojego ciała. Tożsamość tą odziedziczyła po swojej idolce Carol Danvers, która to została Kapitan Marvel.

Kamala przedstawiana jest jako wielka fanka Avengersów. Od zawsze starała się znaleźć swoje miejsce na świecie i udało jej się to dopiero, gdy zyskała supermoce, które upodobniły ją do superbohaterów, których zawsze podziwiała. W roli głównej debiutantka Iman Vellani.

Premiera Ms. Marvel już 8 czerwca.

Źródło: Disney+

ZOBACZ TEŻ  Nasza planeta – nowy serial przyrodniczy od Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.