Nowy kanał poświęcony tureckim serialom!

}

Data: 9 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Już od kwietnia w Polsce swoją emisję rozpocznie nowy kanał DIZI od grupy Kino Polska TV, który poświęcony będzie tylko tureckim serialom.

Zdecydowano się na jego uruchomienie ze względu na rosnącą popularność seriali tureckiego pochodzenia. Z roku na rok w naszym kraju przybywa miłośników tych produkcji. Kanał emitował będzie zarówno seriale obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały.

Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa oznaczającego gatunek wysokobudżetowych produkcji, których akcja najczęściej rozgrywa się w Stambule lub regionie Anatolii. Opowiadają one chwytajace za serce historie przedstawione na tle tureckiej kultury i sposobu życia.

DIZI emitować ma starannie wyselekcjonowane tytuły, popularne na calym świecie i szturmem zdobywające poszczególne filmowe rynki. Na początek wyemitowane zostaną m.in. Mamy i matki, Imperium miłości, W imię sprawiedliwości, Miłość i brudne pieniądze oraz Dziewczyna w czerwonej chuście.

A Wy lubicie tureckie seriale?

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  James Wan zaadaptuje na serial serię komiksów Dylan Dog!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.