Nowy kanał poświęcony tureckim serialom!

9 marca 2021 | Newsy

Już od kwietnia w Polsce swoją emisję rozpocznie nowy kanał DIZI od grupy Kino Polska TV, który poświęcony będzie tylko tureckim serialom.

Zdecydowano się na jego uruchomienie ze względu na rosnącą popularność seriali tureckiego pochodzenia. Z roku na rok w naszym kraju przybywa miłośników tych produkcji. Kanał emitował będzie zarówno seriale obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały.

Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa oznaczającego gatunek wysokobudżetowych produkcji, których akcja najczęściej rozgrywa się w Stambule lub regionie Anatolii. Opowiadają one chwytajace za serce historie przedstawione na tle tureckiej kultury i sposobu życia.

DIZI emitować ma starannie wyselekcjonowane tytuły, popularne na calym świecie i szturmem zdobywające poszczególne filmowe rynki. Na początek wyemitowane zostaną m.in. Mamy i matki, Imperium miłości, W imię sprawiedliwości, Miłość i brudne pieniądze oraz Dziewczyna w czerwonej chuście.

A Wy lubicie tureckie seriale?

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  James Wan zaadaptuje na serial serię komiksów Dylan Dog!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!