Nowy aktor w obsadzie Wiedźmina

27 marca 2021 | Newsy

Do obsady Wiedźmina dołącza Laurence O’Faurain, który wcieli się w rolę Fjalla. Jak możemy przeczytać na Twitterze postać grana przez O’Fauraina to “wojownik poszukujący odkupienia po śmierci ukochanej”.

Prequel ten o tytule “The Witcher: Blood Origin” będzie sześcioodcinkową kontynuacją do wydarzeń z “Wiedźmina”.

Projekt przedstawi dawno zapomnianą historię osadzonego w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu.

Źródło: comicbook / Ilustracja wprowadzenia: grafika koncepcyjna / Wiedźmin Netflix

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: już niedługo poznamy szczegóły produkcji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Karolina Tryniszewska

Uwielbia seriale, a zwłaszcza starsze telenowele. Mogłaby o nich pisać i rozmawiać godzinami. Obejrzała jak dotad wszystkie filmy i seriale ulubioną aktorką, Jennifer Aniston.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram