Nowy 12. sezon serialu Detektyw Murdoch – premiera na Epic Drama już dziś!

2 sierpnia 2021 | Newsy

Popularny na całym świecie serial Detektyw Murdoch powraca z kolejną odsłoną! 12. sezon przyniesie wiele emocjonujących momentów i zaskakujących zwrotów akcji. Bohaterowie muszą uporać się z licznymi przeciwnościami losu i traumatycznymi wydarzeniami, podczas gdy w Toronto mnożą się zagadkowe zbrodnie, którym tytułowy detektyw stawi czoła.

Początek sezonu zastaje wszystkich bohaterów w trudnej sytuacji. Murdoch i dr Ogden pogodzili się już z utratą dziecka na skutek poronienia i zbudowali swój wymarzony dom, który został zaprojektowany przez renomowanego architekta Franka Floyda Wrighta (Aaron Poole). Julia studiuje, by zostać chirurgiem. Jej ambicje i zapał temperuje Angus Dixon (Sebastian Pigott), niezwykle zacięty rywal Ogden. Murdoch kontynuuje prace nad szeregiem nowoczesnych urządzeń, które na przełomie wieków mają ułatwić życie. Kiedy rządowy szpieg wciąga go do tajnej operacji mającej na celu ochronę traktatu pokojowego, Murdoch zachwyca się gadżetami detektywistycznymi, które dostaje. Jednocześnie nieco niepokoją go miłosne zaloty attaché.

Świat Brackenreida wywraca się do góry nogami, kiedy dotyka go osobista i zawodowa tragedia. Sierżant Crabtree leczy złamane serce po tym, jak jego ukochana Nina Bloom wyjechała, by występować w paryskim Moulin Rouge. Crabtree szybko kieruje swoje zainteresowanie w stronę pielęgniarki Florence Nightingale Graham (Kathryn Alexandre), ale sprawa nie kończy się pomyślnie. Tymczasem Higgins staje się nieznośnym snobem, przygotowując się do ślubu z narzeczoną z wyższych sfer, Ruth Newsome (Siobhan Murphy). Z kolei Watts, w momencie gdy rozpoczyna się przeciwko niemu śledztwo, okazuje się osobą bardziej skomplikowaną, niż wszyscy myśleli. W kostnicy Violet Hart ujawnia bezwzględną ambicję, którą Brackenreid musi jakoś poskromić.

detektyw murdoch s.12 02
fot. epic drama

W roli tytułowego bohatera występuje Yannick Bisson, a w postać dr Julii Ogden wciela się Hélène Joy. Towarzyszą im między innymi Thomas Craig jako Thomas Brackenreid, Jonny Harris jako George Crabtree, Lachlan Murdoch jako Henry Higgins, Shanice Banton jako Violet Hart oraz Daniel Maslany jako Llewellyn Watts. Pojawią się także nowe twarze – Sophie McShera, Elvis Stojko, Patrick McKenna oraz Colin Mochrie. Twórcami serialu są Maureen Jennings, Cal Coons oraz Alexandra Zarowny.

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead sezon 10. - sprawdźcie nowe zdjęcia z planu!

Premiera 12. sezonu serialu Detektyw Murdoch 2 sierpnia o 19:30 na kanale Epic Drama. Kolejne 2 odcinki codziennie w dni powszednie o tej samej porze.

Źródło: informacja prasowa za Epic Drama

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram