Nowi aktorzy w obsadzie Twisted Metal

}

Data: 20 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Powstająca dla Peacock serialowa adaptacja gry wideo Twisted Metal zyskała nowych członków obsady. Do tej pory wiadomo było tylko o występie w produkcji Anthony’ego Mackie i Stephanie Beatriz.

Teraz dołączyli do nich Thomas Haden Church, który w ostatnim czasie pojawił się w filmie Spider-Man. Bez drogi do domu oraz Neve Campbell znana z roli Sidney Prescott w filmowej serii Krzyk.

Church wcieli się w postać imieniem Agent Stone. Ma to być bohater nieustępliwy i zimny, który patroluje post-apokaliptyczne autostrady. Nikt nie może czuć się w jego pobliżu bezpiecznie, bowiem nawet drobne przestępstwa każe srogimi karami. Jego celem jest przywrócenie prawa i porządku w podzielonych stanach Ameryki i zabije każdego, kto sprzeciwi się jego władzy. Campbell sportretuje Raven, postać znaną z gry Twisted Metal: Black. Jej występ będzie raczej gościnny.

Serial Twisted Metal ma być komedią akcji. Odpowiadają za niego scenarzyści Deadpoola – Rhett Reese i Paul Wernick jako producenci, a więc spodziewać prawdopodobnie możemy się podobnego klimatu, jak w tej pełnometrażowej produkcji.

Główny bohater Twisted Metal to John Doe – mężczyzna, który nie ma wspomnień ze swojej przeszłości i pragnie znaleźć lepsze życie. W tym celu podejmuje się niebezpiecznej misji. Ma przez post-apokaliptyczne pustkowia przewieźć tajemniczy ładunek. Te jednak pełne są niebezpiecznych kierowców. Jednym z nich jest Sweet Tooth i jego słynna ciężarówka z lodami.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Adrien Brody otrzymał rolę w serialu kryminalnym Poker Face

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.