Nowe wieści o 2. sezonie Squid Game – aktorzy powrócą?

}

Data: 23 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak wiadomo presja fanów skłoniła twórcę serialu Squid Game Hwang Dong-hyuka to realizacji drugiego sezonu serialu. Mężczyzna choć nie zaczął jeszcze pisać scenariusza, to już ma w głowie pewien plan.

W rozmowie z dziennikarzem portalu Deadline Dong-hyuk zdradził, iż w kontynuacji będzie o wiele więcej świetnych gier. Zapytany zaś o retrospekcje bądź powrót niektórych z głównych bohaterów stwierdził, że przecież to niemożliwe, bo nie żyją. Jednak towarzysząca mu Jung Ho-yeon, która wcieliła się w postać Kang Sae-byeok zasugerowała, iż mogłaby powrócić jako siostra bliźniaczka swojej bohaterki.

Mogę przefarbować włosy albo przejść operację plastyczną – powiedziała.

Hwang Dong-hyuk dalej jest także zaskoczony sukcesem swojej produkcji. Jak mówi starał się stworzyć serial, który odniesie sukces, ale nie spodziewał się, że będzie on tak wielki.

Drugi sezon nie był planowany, dlatego minie trochę czasu zanim twórca ułoży sobie w głowie odpowiednią fabułę, a potem przeleje ja na papier i zacznie realizować. Także musimy uzbroić się w cierpliwość. Lepiej poczekać i dostać coś równe jakościowo oryginałowi niż szybki chłam.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Bridgertonowie – teaser 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.