w

Dom grozy – nowe nazwiska w spin-offie!

horror
Źródło: Baseball

Obsada spin-offu popularnego serialu Dom grozy właśnie poszerzyła się o kolejne nazwiska. Do produkcji dołączają Amy Madigan, Brent Spiner i Lin Shaye.

Spin-off nosi nazwę Penny Dreadful: City of Angels, a jego akcja osadzona będzie w Los Angeles z 1938 roku. Poznamy meksykańsko-amerykański folklor tamtego okresu, a w centrum rozwijać się będzie konflikt bohaterów z postacią zwaną Santa Muerte oraz z innymi osobami, które utrzymują przymierze z diabłem. Podobnie jak w pierwowzorze rzeczywistość epoki i tło historyczne mieszać będzie się z nadnaturalnymi wątkami i okultyzmem.

W obsadzie są także Daniel Zovatto, Natalie Dormer, Kerry Bishei i Nathan Lane. Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym ponownie został John Logan. Wiadomo także, że w nowej produkcji powróci Caliban, czyli pierwsze mostrum ożywione przez dr Frankensteina. W tej roli ponownie Rory Kinnear.

Dom grozy to serial, który doczekał się trzech sezonów i wielu pozytywnych opinii. Przez ten czas śledziliśmy barwne losy Vanessy Ives, Ethana Chandlera i Sir Malcolma, którzy nieustannie walczyli ze ścigającym ich złem. W serialu tym możemy znaleźć mnóstwo literackich postaci znanych nam z powieści grozy, które skupiają się w jednym miejscu.

penny dreadful city of angels key art 683x1024

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

logo df white 150x150

Serialowy Partnerem Medialnym Dni Fantastyki!

stranger things 150x150

Stranger Things sezon 3. – nowa zapowiedź oraz plakaty z bohaterami!