Nowa zapowiedź drugiej części serialu ”Dom z papieru: Korea”

}

Data: 23 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił nową zapowiedź koreańskiej wersji hiszpańskiego hitu Dom z papieru. Produkcja z drugą składającą się również z sześciu odcinków częścią zadebiutuje już 9 grudnia.

Zwiastun daje nam obietnicę pełnych napięcia scen akcji, gdy Profesor i jego ekipa w końcu wprowadzają w życie swój skomplikowany plan ucieczki. Nie będzie jednak tak łatwo, Profesor będzie musiał stawić czoła kilku wpadkom, które potencjalnie mogą zagrozić przetrwaniu całego zespołu.

Serial Dom z papieru: Korea podobnie jak oryginał opowiada o genialnym strategu i jego utalentowanej, złożonej z najwyższej klasy złodziei, ekipie. Razem próbują dokonać bezprecedensowego napadu na Półwyspie Koreańskim. Na szali stoi 4 tryliony wonów we wspólnej walucie. Złodzieje zajmują mennicę zjednoczonej Korei i biorą zakładników. Policja musi powstrzymać zarówno bezpośrednich sprawców, jak i nieuchwytnego przywódcę grupy.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Marzec na Netflix!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.