Nowa zapowiedź 2. sezonu hitu Ridley’a Scotta Wychowane przez wilki

}

Data: 14 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO Max, platforma odpowiedzialna za powstanie dramatu science fiction Wychowane przez wilki opublikowała nową zapowiedź 2. sezonu swojego hitu. Premiera serialu już 3 lutego 2022 roku. W Polsce produkcja w ten sam dzień zawita na HBO GO.

Serial opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

W drugim sezonie serialu Wychowane przez wilki para androidów, Matka (Amanda Collin) i Ojciec (Abubakar Salim), wraz z gromadką sześciorga swoich ludzkich dzieci, dołączają do nowo utworzonej ateistycznej kolonii zamieszkującej tajemniczą tropikalną strefę planety Kepler 22 b. Jednak funkcjonowanie w tym nowym społeczeństwie to dopiero początek ich kłopotów, ponieważ „prawdziwe dziecko” Matki zagraża życiu tych, którzy są ostatnimi przedstawicielami rasy ludzkiej.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Bandyci czasu powrócą w serialu, wiemy kto zajmie się reżyserią!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.