Nowa Plotkara z zamówieniem na 2. sezon

10 września 2021 | Newsy

Dwa miesiące po debiucie nowej Plotkary, platforma HBO Max dała produkcji zielone światło na realizację drugiego sezonu. Serial okazał się hitem streamera.

Obecnie dostępnych do oglądania jest pierwszych sześć odcinków nowej serii. Drugie sześć zadebiutuje w listopadzie.

Fabuła serialu Plotkara rozpoczyna się dziewięć lat po wydarzeniach z oryginalnej wersji serialu. Pierwsze skrzypce grają nowi bohaterowie. Poznajemy nowe pokolenie nastolatków uczęszczających do prywatnej szkoły w Nowym Jorku. Ich losy bacznie śledzi tytułowa Plotkara. Serial porusza aktualnie ważne wątki, na przykład wpływ mediów społecznościowych na młodzież. Ukazuje nam także zmiany jakie na przestrzeni lat zaszły w Nowym Jorku.

Serial opiera się na powieściach Cecily von Ziegesar i oryginalnym serialu emitowanym w latach 2007-2012.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Asunda – popularny komiks zostanie zekranizowany!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram