Nowa magia i nowe postacie w zwiastunie 2. sezonu Locke & Key

}

Data: 7 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pełną zapowiedź 2. sezonu Locke & Key, serialu opartego o serię graficznych powieści Joe’a Hilla i Gabriela Rodrigueza.

Nadchodząca seria zapowiada się rewelacyjnie. Możemy spodziewać się dużo większej dawki adrenaliny. Będzie nowa magia, pojawią się nowe postacie, a Dodge zacznie tworzyć własne klucze, co z pewnością nie przyniesie nic dobrego. Czeka nas epicka walka pomiędzy ludźmi a demonami.

Niebezpieczeństwo jest bliżej, niż myślą. Tyler, Kinsey i Bode poznają kolejne rodzinne sekrety i zanurzają się coraz głębiej w tajemniczy i potężny świat kluczy.

Locke & Key to historia trójki rodzeństwa, które po tragicznej śmierci ojca przeprowadza się z matką do domu przodków pełnego kluczy dających potężne moce i umiejętności. Gdy zaczynają odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który zrobi wszystko, aby je pozyskać dla siebie.

Premiera nowych epizodów już 22 października 2021 roku tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Locke & Key – Darby Stanchfield dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.