Nowa komedia Netflixa – „Dead to me”

6 kwietnia 2018 | Newsy

j

Netflix zamówił dziesięcioodcinkową komedię pt. „Dead to me”. Zrobi go Liz Feldman, znana między innymi z hitu „Dwie spłukane dziewczyny”  oraz producenci Will Ferrel i Adam McKay.

Serialowym głównym wątkiem będzie przyjaźń między wdową (lub wdowcem, po angielsku nie wiadomo), a wolnym duchem, kryjącym szokującą tajemnicę.

Feldman ostatnio pracowała przy The Great Indoors, Dwóch spłukanych dziewczynach czy One Big Happy. Oprócz tego, pisze do bardzo znanego na całym świecie show The Ellen DeGeneres Show. Prowadziła również wiele transmisji telewizyjnych Akademii Filmowej.

Ferrel i McKay aktualnie są producentami dla „Drunk History” od Comedy Central, który został właśnie odnowiony na szósty sezon.

„Dead to me” to czwarty projekt od CBS TV Studios zamówiony przez Netflixa. Poprzednie to „American Vandal” i „Insatiable” oraz dramat „Unbelievable”.

ZOBACZ TEŻ  Swamp Thing - nowe plakaty z potworem w roli głównej!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy