Nowa data premiery serialu AMC – ”Anne Rice’s Mayfair Witches”

}

Data: 24 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja AMC prezentuje krótki materiał filmowy promujący Anne Rice’s Mayfair Witches. To po Wywiadzie z wampirem kolejna seria powstała na podstawie powieści słynnej pisarki.

Opublikowane wideo informuje także o nowej dacie premiery serialu. Na szczęście przesunięta ona została zaledwie o kilka dni. Teraz zamiast 5 stycznia, Anne Rice’s Mayfair Witches zadebiutuje 8 stycznia.

Produkcja ta opiera się na trylogii Lives of the Mayfair Witches. Główna bohaterka to Rowan, młoda i bardzo zdolna neurochirurg, która odkrywa, iż w jej żyłach płynie krew czarownic. Na domiar złego ujawniają się jej ukryte dotąd moce. Zmagając się z nimi musi poradzić sobie także ze złowrogą obecnością, która jak się okazuje nawiedza jej rodzinę od pokoleń.

Na serial składa się osiem odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Secret Invasion – zobacz zdjęcia z planu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.