w

Nowa aktorka w Batwoman? Sama się zgłosiła!

jade tailor

Jade Tailor, znana szerszemu gronu widzów z serialu Magicy, sama zgłosiła swoją kandydaturę na stanowisko nowej głównej roli serialu Batwoman.

Jak pisaliśmy parę dni temu, Ruby Rose postanowiła zrezygnować z roli tytułowej bohaterki i niespodziewanie odeszła z obsady po pierwszym sezonie. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że twórcy poszukują do tej roli nowej aktorki.

Jade Tailor wykonała autopromocję na Twitterze mówiąc, że nowa aktorka powinna mieć pojęcie o sztukach walki, które to ona posiada (Krav maga). Mówi, że powinna zostać zatrudniona, bo przecież ma już doświadczenie w graniu twardej kobiety w Magikach. Chwaliła się też, że długie godziny na planie to dla niej nie kłopot – co było aluzją do nieoficjalnego powodu odejścia z Ruby Rose (Podobnie nie odpowiadał jej sposób pracy – długie i wyczerpujące godziny tam sprawiły, że aktorka była nieszczęśliwa).

Jade dodała też na twittera promo, jak wyglądają jej umiejętności

Drugi sezon Batwoman zobaczymy w 2021, niestety opóźnienie jest spowodowane, jak w przypadku wielu innych produkcji, koronawirusem.

Magdalena Bród

Napisane przez Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wladca pierscieni

Władca Pierścieni – znamy kolejnych aktorów!

brzydula

Będzie nowa BrzydUla!