Nowa aktorka w Batwoman? Sama się zgłosiła!

23 maja 2020 | Newsy

j

Jade Tailor, znana szerszemu gronu widzów z serialu Magicy, sama zgłosiła swoją kandydaturę na stanowisko nowej głównej roli serialu Batwoman.

Jak pisaliśmy parę dni temu, Ruby Rose postanowiła zrezygnować z roli tytułowej bohaterki i niespodziewanie odeszła z obsady po pierwszym sezonie. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że twórcy poszukują do tej roli nowej aktorki.

Jade Tailor wykonała autopromocję na Twitterze mówiąc, że nowa aktorka powinna mieć pojęcie o sztukach walki, które to ona posiada (Krav maga). Mówi, że powinna zostać zatrudniona, bo przecież ma już doświadczenie w graniu twardej kobiety w Magikach. Chwaliła się też, że długie godziny na planie to dla niej nie kłopot – co było aluzją do nieoficjalnego powodu odejścia z Ruby Rose (Podobnie nie odpowiadał jej sposób pracy – długie i wyczerpujące godziny tam sprawiły, że aktorka była nieszczęśliwa).

Jade dodała też na twittera promo, jak wyglądają jej umiejętności

Drugi sezon Batwoman zobaczymy w 2021, niestety opóźnienie jest spowodowane, jak w przypadku wielu innych produkcji, koronawirusem.

ZOBACZ TEŻ  Serial Wojna światów prosto na Halloween na antenie FOX!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy