Nocna msza – tajemnicze zjawiska w zwiastunie nowego serialu Flanagana

9 września 2021 | Newsy

Netflix udostępnił pełną zapowiedź nowego serialu Mike’a Flanagana zatytułowanego Nocna msza. Młody kapłan wprowadza wielkie zamieszanie do małej wyspiarskiej społeczności.

Serial opowie o małej społeczności zamieszkującej odizolowaną od świata wyspę Crockett Island. Wraz z powrotem na nią pewnego okrytego hańbą młodego mężczyzny (Zach Gilford) i przybyciem charyzmatycznego księdza (Hamish Linklater) podziały pomiędzy mieszkańcami stają się jeszcze głębsze. Pojawienie się na wyspie ojca Paula zbiega się w czasie z niewyjaśnionymi i z pozoru cudownymi zdarzeniami, które na nowo wzbudzają w ludziach religijny żar. Czy za te cuda nie przyjdzie jednak w końcu zapłacić?

Nocna msza składa się z siedmiu odcinków. Premiera serialu już 24 września 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Dni Fantastyki 2019 – święto wrocławskiej fantastyki zacznie się już w lipcu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram