Nocna msza – plakat promujący nową produkcję Flanagana

}

Data: 6 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Już za dwa tygodnie w serwisie Netflix zadebiutuje nowy serial Mike’a Flanagana Nocna msza, a teraz zapoznać możecie się z pierwszym plakatem promującym produkcję.

Nocna msza (Midnight Mass) jest kolejnym projektem jaki Flanagan stworzył dla Netflixa. Wcześniej spod jego skrzydeł wyszły takie hitowe produkcje grozy jak Nawiedzony dom na wzgórzu czy Nawiedzony dwór w Bly.

Nadchodzący serial składa się z siedmiu odcinków. Jego fabuła rozgrywa się wokół małej społeczności żyjącej na wyspie Crockett Island, która zaczyna doświadczać cudów i niepokojących omenów. Wszystkie te wydarzenia rozpoczynają się po przybyciu tajemniczego, młodego kapłana Paula. Cudowne wydarzenia na nowo rozpalaką religijny zapał w sercach mieszkańców wyspy. Tylko czy nie przyjdzie zapłacić im za nie wysokiej ceny?

midnight mass full size poster
fot. Netflix

Serial otrzymał już krótki zwiastun, ale pełna zapowiedź pojawić ma się w ten czwartek.

Premiera tego miniserialu już 24 września 2021 roku.

Źrodło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Kiss Me First - nowy thriller Netflixa. Zobacz zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.